Psychoterapeuci w Warszawie

Agata Wiśniewska

Psychoterapeuta Anna Machałowska - Specjalista terapii uzależnień

Anna Machałowska

Monika Pietrasz - psycholog, psychoterapeuta par

Monika Pietrasz

Marta Barańska

Kinga Szozda

Agnieszka Jankowska-Olecka - Psycholog, Psychoterapeuta - Warszawa

Agnieszka Jankowska-Olecka

Monika Paderewska - Psycholog dziecięcy - Warszawa

Monika Paderewska

Marta Tabor

Natalia Olszewska - Psycholog, Psychoterapeuta TSR

Natalia Olszewska

Arkadiusz Stachowicz

ZnajdzTerapie.pl udostępnia wizytówki i profile najlepszych psychoterapeutów w Warszawie. Na tej stronie znajdą Państwo unikalną bazę danych Specjalistek i Specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają swoim pacjentom na drodze do zdrowia psychicznego.

Każdy z psychologów i psychoterapeutów znajdujących się w bazie, udostępnia szczegółowe informacje dotyczące obszaru swojej specjalizacji, wykształcenia, zdobytych certyfikatów oraz doświadczenia w pracy terapeutycznej. Dbamy o transparentność, dlatego udostępniamy również cenniki Specjalistów/-ek, umożliwiając Państwu pełną świadomość finansowego aspektu terapii.

W naszej bazie znajdują się specjaliści stosujący psychoterapię poznawczo-behawioralną, psychoterapię psychodynamiczną, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, terapię systemową, psychoterapię humanistyczno-egzystencjalną, psychoanalizę, jak również terapię gestalt. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj psychoterapii chcesz wybrać, skorzystaj z naszego przewodnika, znajdującego się na stronie głównej.

Zachęcamy do przeglądania profili Specjalistów/-ek i porównywania ich doświadczeń oraz specjalizacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej stronie każdy znajdzie psychoterapeutę, który najlepiej zrozumie jego potrzeby i pomoże mu poprawić swój dobrostan psychiczny.