Hipnoterapia i hipnoza

Hipnoterapia wykorzystuje hipnozę do wpływania na nieświadome procesy i pomagania klientom/tkom w osiąganiu pozytywnych zmian w ich życiu. Hipnoterapia doskonale sprawdza się również do przepracowania w transie trudnych lub traumatycznych sytuacji (hipnoza regresyjna), które mogły niekorzystnie wpłynąć na obecne funkcjonowanie psychiczne.  Tradycyjnie hipnoterapia była przeprowadzana w bezpośrednim kontakcie hipnoterapeuta-klient, jednak wraz z rozwojem technologii komunikacyjnych, hipnoterapia online staje się coraz bardziej popularna i dostępna dla osób z całego świata.

Możliwość przeprowadzania hipnoterapii online otwiera nowe perspektywy dla klientów/-ek, którzy wcześniej mieli ograniczony dostęp do tej formy terapii ze względu na geograficzne, czasowe lub fizyczne przeszkody. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania hipnoterapii kliknij tutaj.

Jak wygląda hipnoterapia online?

W naszym portalu, możesz łatwo znaleźć i wyfiltrować specjalistów/-tki, a następnie umówić się z nimi na spotkanie za pomocą preferowanej przez siebie platformy – Zoom, Google Meets lub Teams. Dostępne są również sesje stacjonarne w Szczecinie i Warszawie.

Hipnoterapeuci dostępni online

Arkadiusz Stachowicz

Umów wizytę