Dodatkowe informacje

Z pierwszego wykształcenia jestem prawnikiem – z ukończoną aplikacją i zdanym egzaminem sędziowskim oraz radcy prawnego 😉 Pracowałam jako prawnik zarówno w administracji publicznej, jak i w dużych korporacjach międzynarodowych, również jako osobą zarządzająca zespołem. Stąd dobrze znam specyfikę pracy w korporacjach oraz specyfikę pracy w zawodach prawniczych.

Od zawsze interesuje mnie filozofia (szczególnie sobie cenię stoików oraz nauki Buddy o cierpieniu) i psychologia. Od kilku lat, w sposób systematyczny, uzupełniam wiedzę w tym zakresie, również w sposób bardziej sformalizowany – dający dyplomy i certyfikaty.

Doskonale wiem, że życie – czy to zawodowe czy prywatne – stawia przed nami różne wyzwania. Sama się o tym przekonałam na własnej skórze. Czasami wystarczy wprowadzić drobne korekty czy też inne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość, żeby bardzo pomóc przede wszystkim sobie… a w konsekwencji zmienić swoje życie. Uważam, że kluczowa jest uważność i współczucie, szczególnie samowspółczucie (radykalna akceptacja siebie) i do nich przywiązuję dużą uwagę w pracy z klientem.

Certyfikaty i ukończone szkolenia

  • ukończyłam podstawowy i zaawansowany kurs TSR – terapia skoncentrowana na rozwiązaniach – mam stosowne certyfikaty – jestem członkiem PSTTSR – stowarzyszenie terapeutów,
  • ukończyłam 1,5 letnie studia na SWPS uważność i współczucie – mam dyplom SWPS,
  • jestem nauczycielem medytacji i mindfulness – mam ceryfikat amerykańskiej  szkoły School of Positive Transformation,
  • jestem w trakcie studiów ACT (terapia akceptacji i zaangażowania) na Academii Humanitas – jedyne w Polsce miejsce, gdzie systematycznie i naukowo można zgłębiać ten rodzaj terapii,
  • jestem w trakcie Akademii Terapii Transpersonalnej.
Zagadnienia

Brak motywacji, Nadmierny stres, Wypalenie zawodowe

Grupa docelowa

Dorośli