szybkie konsultacje psychologiczne z psychologiem diagnostą

Nowość w naszej ofercie – szybka konsultacja psychologiczna

Z przyjemnością informujemy, że wprowadziliśmy do oferty nową usługę – szybką konsultację psychologiczną. Rozwiązanie zostało stworzone z myślą o naszych Klientach i Klientkach, którzy/re często nie wiedzą, jaki rodzaj psychoterapii będzie dla nich najkorzystniejszy i czy w ogóle potrzebują psychoterapii. Wielu z Was zastanawia się, czy powinni udać się na diagnozę psychologiczną, do psychiatry, czy rozpocząć psychoterapię. Szybka konsultacja psychologiczna ma na celu rozwianie tych wątpliwości.

Podczas krótkiego (półgodzinnego) spotkania z psychologiem, będziecie mogli opowiedzieć o swoich objawach, trudnościach, celach, obawach i potrzebach, a specjalista pomoże Wam zrozumieć, jakie kroki podjąć dalej – czy warto w tym momencie podjąć się psychoterapii, czy udać się na coaching, diagnozę psychologiczną, poszukać grupy wsparcia, czy może udać się do psychodietetyka lub seksuologa.

Wiemy, że wielu z Was ma trudności z podjęciem decyzji, do kogo się zgłosić oraz co zrobić, gdy obecna terapia nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Szybka konsultacja psychologiczna jest odpowiedzią na te potrzeby. Dzięki niej możecie szybko uzyskać profesjonalną pomoc i wskazówki, jakie dalsze kroki podjąć, by skutecznie zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

1253 836 ZnajdzTerapie.pl