Wielkie otwarcie serwisu

Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Bądź z nami już 10 czerwca 2023 w social mediach! Tego dnia czaka Cię wiele niespodzianek i bonusów.

Jeśli szukasz wsparcia w dziedzinie psychologii, psychiatrii i psychoterapii, lub jeśli jesteś Specjalistą/-tką pragnącym/-ą pomagać innym osobom, ta platforma jest dla Ciebie!  ZnajdzTerapie.pl to innowacyjny serwis, który pozwala osobom szukającym terapii i rozwoju osobistego znaleźć odpowiednią osobę. Oto kilka kluczowych cech, które po otwarciu będzie oferować nasza platforma:

  • Wyszukiwanie łatwe i intuicyjne: Możesz przeglądać profile psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów, seksuologów, psychodietetyków i innych, filtrować według lokalizacji, specjalizacji i preferencji terapeutycznych.
  • Komunikacja bezpośrednia: Skontaktuj się bezpośrednio z wybranym Specjalistą/-tką, zadaj pytania i umów się na konsultację bez zbędnych pośredników.
  • Wielokulturowość: Wspieramy różnorodność kulturową i oferujemy terapeutów posługujących się różnymi językami, którzy rozumieją unikalne potrzeby swoich Klientek i Klientów.
  • Bezpieczeństwo: Nie prowadzimy możliwości rejestracji ani kalendarza wizyt, w związku z czym nie ma najmniejszego ryzyka wycieku danych i ataków hakerskich. Nie przetwarzamy danych wrażliwych. Z terapeutą umówisz się bezpośrednio korzystając z jego danych teleadresowych.
  • Wsparcie dla Specjalistów: Jeśli jesteś psychologiem, psychiatrą lub psychoterapeutą, ZnajdzTerapie.pl może pomóc Ci dotrzeć do nowych klientów i rozwijać swoją praktykę.

Dołącz już dziś do społeczności ZnajdzTerapie.pl i znajdź właściwą ścieżkę do zdrowia psychicznego, rozwoju osobistego i zadowolenia! Bądź z nami już 10-tego czerwca!

Szczegóły

Data:
15 czerwca
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/znajdzterapie

Miejsce wydarzenia

Social media ZnajdzTerapie.pl
Online, Poland

Organizator

ZnajdzTerapie.pl